Uprzejmie informujemy że w dniach 31.07.2017r. – 15.08.2017r., sekretariat Przedszkola i Szkoły Podstawowej ZDRÓJ będzie

Zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017
Pełen wrażeń rok przedszkolny dobiegł końca! Moment ten okazał się wyjątkowo szczególny dla Tropicieli, którzy zakończyli już swoją przygodę z Przedszkolem ZDRÓJ. Nasi wspaniali rodzice podziękowali również wychowawczyni grupy, za trud włożony w wychowanie i nauczanie ich dzieci.

Wycieczka do Skansenu Rolnego
Ostatni dzień roku przedszkolnego okazał się dla grupy Tropicieli, Orłów i Wilczków prawdziwą przygodą! Dzieci wraz z paniami, wybrały się wspólnie do Nadolic Wielkich, gdzie odwiedziły Muzeum Skansen Rolny prowadzony przez Państwa Golinowskich.
Miejsce odkryło przed dziećmi wiele

Przedszkolaki w Arboretum
Grupa Zajączków, Niedźwiadków, Jeżyków i Mróweczek, wybrała się wspólnie na wycieczkę do Arboretum - Ośrodka Badań Dendrologicznych w Pawłowicach Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dzieci obejrzały zabytkowy park przypałacowy, a także wzięły udział w terenowej lekcji przyrodniczej.

Piknik Rodzinny
Czerwcowy deszcz nie był nam straszny, kiedy w sobotę 10.06.2017 mieliśmy okazję do spotkania się na boisku szkolnym podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez rodziców szkół i przedszkoli ZDRÓJ I ISKRY. Życzliwa i przyjacielska atmosfera unosiła się wokół wspólnego stołu ze smakołykami.

Niedźwiadki poznają świat owadów
Wraz z końcem maja, w grupie Niedźwiadków zakończył się tygodniowy projekt pt. "Co w trawie piszczy?". Przedszkolaki miały możliwość bliższego poznania środowiska niektórych owadów: mrówek, pszczół czy pająków. Niesamowitych doświadczeń dostarczyła zarówno obserwacja części owadów pod mikroskopem,

Dzień Sportu
ZDROJOWY Dzień Sportu za nami! Bieg po bieżni boiska, skoki w workach, przenoszenie piłeczek na łyżkach, skok w dal, rzut woreczkiem, tor przeszkód – to tylko kilka przykładów z wielu konkurencji sportowych, przygotowanych specjalnie dla podzielonych na małe drużyny dzieci. Warto zauważyć, że