koncert na skrzypceMuzyka klasyczna podobno nie może podobać się przedszkolakom… Nic bardziej mylnego! Piękne dźwięki muzyki wypełniły niedawno przestrzeń Przedszkola ZDRÓJ. Melodie słynnych utworów wielkich kompozytorów jak Mozart czy Bach, przeplatane ciekawymi opowieściami związanymi z muzyką danej epoki – to wszystko przygotowały dla dzieci nasze Zdrojowe Mamy, Pani Anna Undak i Pani Zofia Muszyńska.

Zaciekawione grupy Tropicieli, Orłów, Niedźwiadków i Zajączków przyjęły koncert na skrzypce z dużym zainteresowaniem. Podziwiały wspaniałe instrumenty i sposób, w jaki można – za pomocą smyczka – wydobyć z nich dźwięki. Wrażenia z koncertu na skrzypce pozostaną z całą pewnością na długo w pamięci dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.