2 dzien mamy biskupinNadszedł w końcu ten wyjątkowy dzień w roku – święto wszystkich Zdrojowych Mam. Zwieńczone tygodniowymi przygotowaniami występy Tropicieli, Orłów, Niedźwiadków i Zajączków w Przedszkolu ZDRÓJ na Biskupinie oraz Jeżyków i Mróweczek w Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim, wprawiły wszystkich w zachwyt.

Wszystkie Mamy podziwiające swoje pociechy i otrzymujące wykonane samodzielnie przez dzieci prezenty (laurki, papierowe kwiaty, a nawet korale) nie kryły swojego wzruszenia i radości.

 

1 dzień mamy ostrowDzień Mamy był bez wątpienia bardzo wyjątkowym wydarzeniem także w Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim. Przygotowane do swoich występów Jeżyki i Mróweczki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, wręczyły przygotowane własnoręcznie laurki, a także, zaskoczyły swoje ukochane Mamy wspólnym sadzeniem kwiatów w przedszkolnym ogródku.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii.