1 dzien sportuPoczątek czerwca zawitał do Przedszkola ZDRÓJ wraz z atmosferą rywalizacji… Oczywiście tej pozytywnej, sportowej i mobilizującej do aktywności. W ramach corocznego Dnia Sportu wszystkie dzieci stanęły do grupowej rywalizacji i dzielnie zmagały się z wyzwaniami kolejnych sportowych konkurencji.

Należy przyznać, że niektóre z nich, wymagały nie lada zwinności (bieg w workach), siły (przeciąganie liny), precyzji (wyścig z piłeczką ułożoną na trzymanej w dłoni łyżce), koncentracji (przejście po równoważni) oraz wielu innych umiejętności niezbędnych w licznych konkurencjach.

Pomimo dużego wysiłku, wszystkie nagrodzone medalami dzieci (bo wszystkie, bez wątpienia, były tego dnia zwycięzcami), ukończyły sportowe zmagania z uśmiechami na twarzach.

 

Album ze zdjęciami ukazującymi sportowe zmagania dzieci dostępny tutaj.