1 Wystep uczennic SPDnia 14 czerwca, do Przedszkola na Biskupinie przybyły uczennice ze Szkoły Podstawowej ZDRÓJ. Dziewczynki z klas I-III, które na co dzień rozwijają swoje aktorskie talenty poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach koła teatralnego, przedstawiły efekty swojej pracy Zajączkom, Niedźwiadkom, Orłom i Tropicielom.

 

Uczennice klasy I, zaprezentowały aż dwa występy – „O chorym kotku” oraz „O praniu i pracy w domu”. Klasa II, przedstawiła opartą na treści znanej wszystkim historii pantomimę ,,Brzydkie kaczątko". Klasa III, natomiast, zobrazowała wszystkim widzom niezwykle intrygującą i pouczającą historię „O Królu Lulu”.

 

Wszystkie występy wzbudziły ogromne zainteresowanie i duży aplauz publiczności. Uczennice Szkoły Podstawowej ZDRÓJ bez wątpienia zaimponowały swoim zaangażowaniem, grą aktorską, pięknie przygotowanymi kostiumami i inscenizacjami, które współgrały z przedstawianymi historiami.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia do obejrzenia tutaj.