1 Pinknik Rodzinny 2016Długo wyczekiwane, wspólne święto ZDROJU i ISKIER za nami! 11 czerwca, w czasie rodzinnego pikniku spotkaliśmy się na terenie zielonym przy Szkole Podstawowej ZDRÓJ. Pogoda dopisała, a licznym atrakcjom nie było końca.

 

Rodzinne spotkanie uświetniły nie tylko wstępy uczniów ze Szkoły ZDRÓJ oraz Szkoły ISKRY, ale również występ kreatywnego Teatru Rodziców, który wzbudził ogromne zainteresowanie publiczności. Prezentacja Adeptów Zdrojowego Kursu Tańca zachęcała wszystkich do ruszenia tanecznym krokiem, a zapach grillowanych pyszności i świeżo upieczonych, domowych chlebów przyciągał do stołów nie tylko łasuchów. Pełne ciekawostek ze świata nauki esperymentarium oraz artystyczny kącik plastyczny znalazły swoich wiernych amatorów. Natomiast wyczekiwany z niecierpliwością wyścig ślimaków wzbudził ogromne emocje, nie mniejsze niż rozegrany na szkolnym boisku mecz piłki nożnej.

 

Nie ulega wątpliwości, że ten wspólny czas wypełniony rodzinną, radosną atmosferą pozostanie w naszej pamięci na długo!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii wydarzenia.