Swieto Niepodleglosci BiskupinZ okazji Święta Niepodległości, uczennice Szkoły Podstawowej ZDRÓJ przybyły do Przedszkola na Biskupinie oraz do Przedszkola na Ostrowie Tumskim, aby zaprezentować przygotowane specjalnie na tą okazję występy.

 

Dziewczęta z czwartej klasy wystąpiły przed wszystkimi grupami w Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim, a także w sali najstarszej grupy przedszkolaków – Tropicieli w Przedszkolu ZDRÓJ na Biskupinie. Uczennice klasy trzeciej zaprezentowały się przed nieco młodszą publiką Orłów. Dziewczęta z klasy drugiej zachwyciły grupę Niedźwiadków, a najmłodsze pierwszoklasistki tymczasem, przedstawiły swoje umiejętności niezwykle zaciekawionym Zajączkom.

 

Swieto Niepodleglosci OstrowWszystkie występy przeplatane pięknymi piosenkami przy akompaniamencie gitary, nagrodzone zostały gromkimi brawami przedszkolnej publiczności. Były one z całą pewnością niepowtarzalną lekcją patriotyzmu wyjaśniającą dzieciom znaczenie szacunku dla naszej Ojczyzny oraz zawiłości jej historii naznaczonej długimi walkami o wolność i niepodległość.
Warto zauważyć, że niezwykle dużo emocji wzbudziła obecność uczennic pierwszej klasy, które jeszcze nie tak dawno uczęszczały do Przedszkola ZDRÓJ na Biskupinie i które z nieskrywaną tęsknotą przywitały się ze swoimi byłymi wychowawczyniami przedszkolnymi.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna tutaj (Biskupin) i tu (Ostrów).