dzien mamy 2018Wszystkie dzieci doskonale wiedzą, że Dzień Mamy to święto niezwykle ważne i wyjątkowe! Wiedzą o tym również nasze przedszkolaki…
Zarówno w Przedszkolu ZDRÓJ na Biskupinie, jak i Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim, dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla swoich ukochanych Mam wyjątkowe przedstawienia.

Mamy mogły obejrzeć prezentacje pięknie recytowanych wierszy, układów tanecznych, a także wysłuchać wyśpiewanych z radością piosenek – również tych po angielsku.

Dzieci nie zapomniały o obdarowaniu swoich ukochanych Mam wyjątkowymi, własnoręcznie wykonanymi prezentami (w których przygotowanie zaangażowali się również dzielni tatusiowie).
Nic dziwnego, że w tym dniu Mamy nie kryły radości i ogromnej dumy ze swoich pociech.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć.