Przedszkole ZDRÓJ  znajduje się na osiedlu Bartoszowice, w  malowniczej i spokojnej okolicy. Placówka mieści się na powierzchni parterowej w pełni przystosowanej do wymogów realizacji edukacji przedszkolnej. Sale (oddzielne dla każdej z grup wiekowych) są duże i słoneczne, odpowiednio wyposażone w niezbędny sprzęt oraz środki dydaktyczne zapewniające dzieciom wszechstronny rozwój. Przedszkole posiada plac zabaw, co daje wychowankom możliwość codziennego wypoczynku na świeżym powietrzu. Zaraz koło budynku, w którym mieści się ZDRÓJ, znajduje się parking, z którego rodzice mogą swobodnie korzystać.

Przedszkole ZDRÓJ II znajduje się w sercu miasta na Ostrowie Tumskim. Budynek posiada przestronne sale (oddzielne dla każdej z grup wiekowych) w pełni dostosowane do wymogów edukacji przedszkolnej. Malownicze położenie, bliskość przyrody i własny plac zabaw sprzyjają wyponczynkowi dzieci na świeżym powietrzu.