Przedszkola ZDRÓJ są otwarte od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.30. Zajęcia dydaktyczne odbywają się w godz. 8.30 - 15.30. Praca dydaktyczno-wychowawcza w Przedszkolu ZDRÓJ prowadzona jest na poziomie czterech grup wiekowych: Zajączki (3-l), Niedźwiadki (4-l), Orły (5-l) i Tropiciele (6-l), w Przedszkolu ZDRÓJ II na poziomie dwóch grup: Mrówek (3-l) i Jeżyków (4-l). Sprawdzony program edukacyjno-wychowawczy oraz nowatorskie metody pracy z dzieckiem (kształtowanie dobrych nawyków, poranek stymulacyjny, całoroczny plan zajęć ruchowych, agendy przedszkolne, jako narzędzie częstej komunikacji z rodzicami, itp.) umożliwiają wszechstronny i harmonijny rozwój każdego wychowanka.

Organizacja wyżywienia

W Przedszkolach zapewniamy dzieciom dzienne wyżywienie składające się z trzech posiłków: drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku.

Od 2011 roku współpracujemy z firmą Jakjesc.pl Catering Dietetyczny, która zapewnia nam ciepłe obiady oraz podwieczorki. Wysoka jakość przygotowywanych dań, dopasowanie oferty do naszych oczekiwań, oraz sposobu funkcjonowania wskazuje na wysoki profesjonalizm firmy, a także doświadczenie jej pracowników. W menu przygotowanym specjalnie dla naszych podopiecznych znajdują się dietetyczne, wartościowe i smaczne posiłki. Firma stale podwyższa jakość i różnorodność oferowanych dzieciom posiłków.

Warto zaznaczyć, że oprócz żywienia racjonalnego, dostosowanego do wieku naszych podopiecznych, firma oferuje posiłki dostosowane do diet dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.