Rozkład dnia w poszczególnych grupach wiekowych ma stałą, powtarzalną strukturę, która pozwala dzieciom czuć się pewnie i bezpiecznie. Dzieci doskonale wiedzą, o której godzinie są podawane posiłki, jakie zajęcia następują po sobie oraz kiedy odbywa się przerwa na podwórku. Układ dnia w poszczególnych grupach nieznacznie różni się, jednak ramy pozostają te same.

Zajęcia we wszystkich grupach rozpoczynają się porankiem stymulacyjnym o godz. 8.30. W trakcie poranka dzieciom prezentowane są bity wyrazowe, dni tygodnia, miesiące, pory roku. Dzieci zapisują datę i oceniają pogodę, przeliczają i porównują, wypełniają także kartę pracy. Zajęcia dydaktyczne odbywają się w półgodzinnych blokach, które pozwalają dzieciom utrzymać pełną koncentrację.

• Rytmika (3x w tyg.)

• Język angielski (5x w tyg.)

• Matematyka

• Zajęcia językowe (polonistyczne)

• Plastyka

• Psychomotoryka

Każdego dnia nasi podopieczni mają godzinną przerwę na podwórku. W tym czasie przebywają na placu zabaw pod opieką nauczycieli. Zajęcia kończą się podsumowaniem dnia o godz. 15.30. Wtedy też rozpoczyna się świetlica popołudniowa.