święci patronowieW miniony piątek, w klasie Orłów, odbyła się niezwykła prezentacja. Wszystkie dzieci przygotowały niepowtarzalne plakaty, przybliżające postaci ich Świętych patronów, co w miesiącu listopadzie ma szczególnie wyjątkowy charakter.

 

Każdy plakat przedstawiał nie tylko wizerunek Świętego patrona, ale również ilustracje bądź rysunki przybliżające mniej znane i bardzo ciekawe fakty z życia Świętych. Każdy Orzeł mógł opowiedzieć o swoim patronie i wyjaśnić pozostałym dzieciom znaczenie umieszczonych na plakacie symboli i przymiotów.

 

swieci patronowieJesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania wszystkich dzieci w tworzenie plakatów, a także wiedzy na temat życiorysów Świętych jaką potrafiły przyswoić.

 

Galeria zdjęć z prezentacji plakatów w klasie Orłów dostępna tutaj.