Niedźwiadki 7W środę, 23 listopada, po raz pierwszy w historii ZDROJU, odbył się niezwykły Bal Wszystkich Świętych!

 

W tym wyjątkowym dniu, każde dziecko mogło przyjść do przedszkola w przebraniu swojego patrona bądź innego ulubionego Świętego. Wszystkie stroje prezentowały się pięknie! Zachwycały dbałością o szczegóły i obecnością atrybutów kojarzonych z żywotem danego sługi Bożego.

 

 

Bal Wszystkich Swietych OstrowPrzebrania Świętych wcale nie ograniczały dzieci i nie wiązały się z podniosłą, patetyczną atmosferą. Wręcz przeciwnie! Radość udzielała się wszystkim uczestnikom zabaw, a uśmiechy nie schodziły z twarzy przedszkolaków nawet na chwilę. Warto podkreślić, że wszystkie gry i tańce, prowadzone były nie tylko przez panie nauczycielki, ale przede wszystkim, przez pomysłowych i zaangażowanych w przygotowanie balu ZDROJOWYCH Rodziców.

 

Jesteśmy pewni, że Bal Wszystkich Świętych wpisze się na stałe w kalendarz roku przedszkolnego i okaże się najważniejszym punktem listopadowego wspominania świętych postaci w Przedszkolu ZDRÓJ.

Tropiciele 6

 

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia w Przedszkolu ZDRÓJ na Biskupinie (tutaj), a także w Przedszkolu ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim (tu).