Uprzejmie informujemy, że trwa przeprowadzka Przedszkola ZDRÓJ z ul. Braci Gierymskich do budynku przy ul. Fryderyka Pautscha 9.

 

Całość przedsięwzięcia wymaga wydłużenia tegorocznej przerwy świątecznej dla tej placówki*. Przedszkole ZDRÓJ będzie zatem nieczynne dla dzieci i ich rodziców od 19.12.2016 do 05.01.2017. Wszyscy spotkamy się w nowej siedzibie Przedszkola ZDRÓJ w poniedziałek, 9 stycznia.

 

Już teraz bardzo dziękujemy Rodzicom, pracownikom ZDROJU i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przeprowadzki i prace porządkowe za otwartość, wyrozumiałość i chęć do pomocy.

 

* Uwaga! Przedszkole ZDRÓJ II na Ostrowie Tumskim oraz Szkołę Podstawową ZDRÓJ, obowiązuje przerwa świąteczna w terminie niezmienionym tj.: 23.12.2016 - 30.12.2016. Dzieci wracają do swoich klas już 2 stycznia.