Przedszkole ZDRÓJ to tylko początek drogi, jaką jest edukacja spersonalizowana w NURCIE. Swoją kontynuację ma w naszych szkołach: ZDRÓJ i ISKRY. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 przyniósł nam sporo radości – zobaczyliśmy efekty naszej pracy!

Wyniki egzaminy ósmoklasisty w liczbach można podziwiać na stronie: https://nurt.edu.pl/wyniki2021/.

Naszym celem jest jednak, by wysokie noty w nauce były tylko efektem ubocznym codziennej pracy nad całościowym rozwojem ucznia. To szczęście absolwenta w przyszłym życiu jest naszym celem. Umiejętność podejmowania wyzwań, nawyk ciężkiej pracy, radość z codziennych małych sukcesów, to tylko niektóre z tematów wychowawczych obecnych w naszym przedszkolu i szkołach. Mamy głęboka nadzieję, że uczniowie w ten sposób wyposażeni do nastoletniego życia, a potem – dorosłości, poniosą w świat radość życia i mądrość nabywanej dojrzałości.

Dziękujemy za te lata współpracy! Gratulujemy i pamiętamy o Was! :)